Opinia o serwisie: Twojlimit.pl - Polecam każdemu kto chce szybko i bez problemowo pobierać wszelkiego rodz - stokie ... czytaj więcej
 PANEL LOGOWANIA
 Zapomniane hasło? Kliknij tutaj
 STATYSTYKI
 Zarejestrowanych użytkowników:
76628
 Średnia obciążenie platformy:
33%
 Ostatnio pobrany plik:
Quantico.S02E21.RAIN
 PANEL REJESTRACJI
LOGIN
E-MAIL
HASŁO
POWTÓRZ HASŁO
Akceptuję regulamin
 FAQ - ODPOWIEDZI NA PYTANIA
Jak rozpocząć korzystanie z serwisu?
Zapraszamy do osobnego działu: Jak pobierać?
Czym jest serwis TwojLimit.pl?
TwojLimit.pl to serwis, który łączy w sobie korzyści z posiadania kont premium na kilkudziesięciu serwisach hostingowych. Zakładając konto na TwojLimit masz możliwość pobierania z ponad 30 serwisów hostingowych (m. in. Rapidshare, Fileserve, WUpload, Filesonic) bez oczekwiania oraz bez limitów prędkości.
Czy rejestracja jest bezpłatna? Czym są "pakiety transferowe"?
Rejestracja i posiadanie konta jest (i zawsze będzie) bezpłatne. Pobieranie plików wymaga jednak doładowania konta odpowiednim pakietem transferowym (kupujesz transfer, który możesz wykorzystać na pobieranie plików z obsługiwanych przez nas serwisów hostingowych).
Czy wykupiony przeze mnie transfer ma ograniczenia czasowe?
Transfer raz kupiony nigdy nie wygasa. Oznacza to, że kupując dowolny pakiet transferowy dzisiaj będziesz mógł z niego skorzystać za miesiąc, rok i jeszcze później.
Jak mogę zapłacić za transfer?
Obsługujemy wiele metod płatności: Szybki przelew, płatność kartą, płatność przekazem pocztowym / przelewem, Płacę w Żabce, Moje rachunki.
Dlaczego płatność SMS'em jest droższa niż płatność przelewem?
Płatność SMS'em jest droższa, ponieważ ponad 40% kwoty doładowania jest pobierana w formie prowizji przez pośrednika obsługującego płatności SMS'em.
Czy wasza platforma jest bezpieczna?
Bezpieczeństwo danych oraz anonimowości naszych użytkowników jest naszym priorytetem. Wszystkie informacje dotyczące użytkowników są zabezpieczone specjalnym algorytmem. Pełna kopia bazy danych jest tworzona co 5 minut, co gwarantuje ciągłość pracy serwisu nawet w razie awarii kilku naszych serwerów jednocześnie. Informacje pomiędzy użytkownikiem a serwisem są przesyłane za pomocą bezpiecznego, szyfrowanego protokołu HTTPS. Nie zapisujemy adresów IP użytkowników.
Jakie serwisy hostingowe obsługujecie?
Loga wszystkich serwisów które obsługuje platforma TwojLimit znajdują się na dole strony, w jej stopce.
Czy mogę przetestować pobieranie plików bez doładowywania konta?
Zarejestruj się w serwisie, a następnie odbierz e-maila z potwierdzeniem Twojej rejestracji. Po kliknięciu na link potwierdzający, otrzymasz 200MB darmowego transferu na przetestowanie TwojLimit.pl

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Napisz do nas
uploadedfilefactoryturbobityoutuberedtubetube84sharedmediafiremegasharesrapidgatorhitfilecatsharefastsharezippysharehugefiles1fichiermegarapiduunibytesfilesharktusfilesuptoboxnowvideoyoupornpornhubinclouddrivevidtouploadrocketclicknuploadrockfilethevodlockerlunaticfilesopenloadstreaminthevidbullozofilesjunocloudsharehostalfafileuploadingdailyfileskingfilekatfileicerboxuploadgigfilenextoloadpobierzxshare