Pytania i odpowiedzi

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Jak rozpocząć korzystanie z serwisu?
W pierwszej kolejności należy dokonać rejestracji w serwisie. Zapraszamy do zapoznania się z działem Jak pobierać?
Czym jest serwis TwojLimit.pl?
TwojLimit.pl to serwis, który łączy w sobie korzyści z posiadania kont premium na kilkudziesięciu serwisach hostingowych. Zakładając konto na TwojLimit masz możliwość pobierania z ponad 60 serwisów hostingowych, bez oczekwiania oraz bez limitów prędkości.
Jakie serwisy hostingowe obsługujecie?
Obsługujemy następujące serwisy hostingowe: Filefactory, Turbobit, Youtube, Redtube, Tube8, 4shared, Mediafire, Hitfile, Fastshare, 1fichier, Mega, Youporn, Pornhub, Alfafile, Katfile, Icerbox, Filenext, Isra, Megaup, Dropapk, Ddownload, Vidoza, Dailyuploads, Uploadrar, Fastclick, Upstore, Gigapeta, Downloadly, Uloz, Soundcloud, Nitroflare, Fikper, Wupfile, Dailymotion, Sendspace, Upstream, Webshare, Hotlink, Hot4share, Wrzucaj, Syncs, Filer, Hexupload, Worldbytez, Filestore, Pobieraj, Rosefile, Yandex, Krakenfiles, Mixdrop, Prefiles, Googledrive, Vimeo, Shareplace, Filestore.to, Torrent, Oboom, Wyslij, Filefox, Usersdrive,
Obsługujemy następujące serwisy hostingowe:
Czy rejestracja jest bezpłatna?
Rejestracja i posiadanie konta jest (i zawsze będzie) bezpłatne. Pobieranie plików wymaga jednak doładowania konta odpowiednim pakietem (kupujesz pakiet, który możesz wykorzystać na pobieranie plików z obsługiwanych przez nas serwisów hostingowych).
Czy wykupiony przeze mnie transfer ma ograniczenia czasowe?
Oferujemy dwa typy pakietów - pakiety czasowe Premium i pakiety Transferu. W pakietach czasowych Premium użytkownik otrzymuje dobowy transfer na pobieranie plików (15 GB) przez wykupiony okres czasu. Po zakończeniu ważnosći konta Premium transfer wygasa. W przypadku pakietów Transferu, raz kupiony nigdy nie wygasa. Oznacza to, że kupując dowolny pakiet transferowy dzisiaj będziesz mógł z niego skorzystać za miesiąc, rok i jeszcze później, aż do jego całkowitego wykorzystania.
Jak mogę zapłacić za transfer?
Obsługujemy wiele metod płatności: Szybki przelew, płatność kartą, płatność przekazem pocztowym / przelewem oraz płatności z zagranicy.
Dlaczego płatność SMS'em jest droższa niż płatność przelewem?
Płatność SMS'em jest droższa, ponieważ ponad 50% kwoty doładowania jest pobierana w formie prowizji przez pośrednika obsługującego płatności SMS'em.
Czy wasza platforma jest bezpieczna?
Bezpieczeństwo danych oraz anonimowości naszych użytkowników jest naszym priorytetem. Wszystkie informacje dotyczące użytkowników są zabezpieczone specjalnym algorytmem. Pełna kopia bazy danych jest tworzona co 5 minut, co gwarantuje ciągłość pracy serwisu nawet w razie awarii kilku naszych serwerów jednocześnie. Informacje pomiędzy użytkownikiem a serwisem są przesyłane za pomocą bezpiecznego, szyfrowanego protokołu HTTPS. Nie zapisujemy adresów IP użytkowników. Zapraszamy do zapoznania się z opinią prawną na temat serwisu klikając tutaj.
Czy mogę przetestować pobieranie plików bez doładowywania konta?
Zarejestruj się w serwisie, a następnie odbierz e-maila z potwierdzeniem Twojej rejestracji. Po kliknięciu na link potwierdzający, otrzymasz 1 GB darmowego transferu na przetestowanie TwojLimit.pl

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Napisz do nas!